Nové webové stránky v.3.0

on pátek, 15 červen 2012. Posted in Zpravodaj, Aktuality klubu NBC

Dne 16.06.2012 jsme spustili novou verzi tohoto portálu BeetleClub.CZ a NewBeetleClub.CZ

Najdete jej nově na www.beetleclub.cz. Tato adresa bude nadále výchozí pro tento web. Stále jako alias funguje www.newbeetleclub.cz a také .sk a .eu varianty.
Pro zkrácení této domény jsme se rozhodli poté, co na trh v roce 2012 přišel nový Brouk pod označením Volkswagen Beetle. ...

Nechceme dělat rozdíly mezi těmito auty a dělit je, proto tento klub a web ponese oba názvy. Název BeetleClub si můžete vyložit také jako Broučí klub, proto zde najdete informace o všech typech Brouka včetně starého.

Pár informací ohledně nového webu:

Web obsahuje nejen nový design, ale především nový redakční systém, nové diskuzní fórum s jednotným přihlášením na web, zpravodaj, servis, tipy, triky, katalog firem, informace o novém VW Beetle a mnoho dalšího. Připravujeme také bazar na prodej náhradních dílů, takže se máte na co těšit. Dále je web nově poháněn vlastním výkonným serverem s připojením na 1 Gbit/s konektivitu.

Pokud byste měli k novému webu jakékoliv návrhy, připomínky, nebo našli nějakou chybu, neváhejte nás prosím kontaktovat na e-mailu:

info(zavináč)beetleclub.cz

Věříme, že pro Vás nové stránky budou cenným zdrojem informací, které hledáte.

Tým BeetleClub.CZ a NewBeetleClub.CZ

Komentáře (0)

Napsat komentář

Komentujete jako host.


Anti-spam: dokončete obrázek